AD5290YRMZ100
AD5290YRMZ100
Delenummer:
AD5290YRMZ100
Produsent:
AD
Beskrivelse:
IC DGTL POT 100K 256POS 10MSOP
Dataark:
AD5290YRMZ100.pdf
Introduksjon
Kjøpe AD5290YRMZ100 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenning - Forsyning:4.5 V ~ 33 V, ±4.5 V ~ 16.5 V
Toleranse:±30%
Temperaturkoeffisient (Typ):35 ppm/°C
taper:Linear
Leverandør Enhetspakke:10-MSOP
Serie:-
Motstand - Visker (Ohms) (Typ):50
Motstand (ohm):100k
emballasje:Tube
Pakke / tilfelle:10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Driftstemperatur:-40°C ~ 125°C
Antall kraner:256
Antall kretser:1
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Minnetype:Volatile
Produsentens Standard Lead Time:11 Weeks
Produsentens varenummer:AD5290YRMZ100
Interface:SPI
Egenskaper:Cascade Pin
Utvidet beskrivelse:Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface 10-MSOP
Beskrivelse:IC DGTL POT 100K 256POS 10MSOP