Kjøpe ADC0848CCN/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning, Digital: | 4.5 V ~ 6 V |
|---|---|
| Spenning - Tilførsel, Analog: | 4.5 V ~ 6 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 24-DIP |
| Serie: | - |
| Samplingsfrekvens (per sekund): | 25k |
| Referansetype: | External |
| Forhold - S / H: ADC: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 24-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andre navn: | *ADC0848CCN/NOPB ADC0848CCNNOPB |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall innganger: | 4, 8 |
| Antall bit: | 8 |
| Antall A / D-omformere: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | ADC0848CCN/NOPB |
| Inngangstype: | Differential, Pseudo-Differential, Single Ended |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 8 Bit Analog to Digital Converter 4, 8 Input 1 SAR 24-DIP |
| Beskrivelse: | IC ADC 8BIT MPU COMPAT 24-DIP |
| Datagrensesnitt: | Parallel |
| konfigurasjon: | MUX-ADC |
| Arkitektur: | SAR |
| Email: | [email protected] |