Kjøpe AGN210S24 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 18 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | - |
| Oppsigelsesstil: | Gull Wing |
| Bryter spenning: | 125VAC, 110VDC - Max |
| Serie: | AGN |
| Frigjør tid: | 4ms |
| Relé Type: | Telecom |
| emballasje: | Tube |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Bruk tid: | 4ms |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 19 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AGN210S24 |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount |
| Beskrivelse: | RELAY TELECOM DPDT 1A 24V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 1A |
| Kontaktmateriale: | Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) |
| Kontakt skjema: | DPDT (2 Form C) |
| Spolespenning: | 24VDC |
| Spole type: | Latching, Single Coil |
| Coil Resistance: | 4.8 kOhms |
| Coil Power: | 120 mW |
| Coil Current: | 5mA |