Kjøpe AHA50AFB-0R3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±200ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) |
| Serie: | AHA |
| Motstand (ohm): | 0.3 |
| Strøm (Watts): | 50W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Box |
| Andre navn: | YAG1031 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 250°C |
| Monteringsfunksjon: | Flanges |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | AHA50AFB-0R3 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | 0.650" (16.50mm) |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 0.3 OHM 1% 50W |
| sammensetning: | Wirewound |
| Belegg, Boligtype: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |