Kjøpe AHN211X0N med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 88 VAC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 33 VAC |
| Oppsigelsesstil: | Plug In |
| Bryter spenning: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Serie: | AHN |
| Frigjør tid: | 5ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Tube |
| Andre navn: | 255-5308 255-5308-5 255-5308-ND AHN211X0N-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 70°C |
| Bruk tid: | 15ms |
| Monteringstype: | Socketable |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 21 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AHN211X0N |
| Egenskaper: | LED Indicator |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 110VAC Coil Socketable |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 5A |
| Kontaktmateriale: | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontakt skjema: | DPDT (2 Form C) |
| Spolespenning: | 110VAC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | 1.2 VA |
| Coil Current: | 10.6mA |
| Email: | [email protected] |