Kjøpe AHN221X0 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 70 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 10 VDC |
| Oppsigelsesstil: | Plug In |
| Bryter spenning: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Serie: | AHN |
| Frigjør tid: | 5ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Tube |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 70°C |
| Bruk tid: | 15ms |
| Monteringstype: | Socketable |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AHN221X0 |
| Egenskaper: | LED Indicator |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 100VDC Coil Socketable |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 100V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 5A |
| Kontaktmateriale: | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontakt skjema: | DPDT (2 Form C) |
| Spolespenning: | 100VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 18.87 kOhms |
| Coil Power: | 530 mW |
| Coil Current: | 5.3mA |
| Email: | [email protected] |