Kjøpe AHRF900 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 11.5s |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.650" L x 0.118" W (16.50mm x 3.00mm) |
| Serie: | PolySwitch®, AHRF |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 17 mOhm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 6.1 mOhm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Disc |
| Andre navn: | AHRF900HF RF3348-000 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AHRF900 |
| Lead Spacing: | 0.199" (5.05mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 1.012" (25.70mm) |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivelse: | POLYSWITCH PTC RESET 9A HOLD |
| Nåværende - tur (det): | 18.5A |
| Nåværende - Maks: | 100A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 9A |
| godkjenninger: | - |
| Email: | [email protected] |