Kjøpe AHS200-2 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 13.4s |
| Tykkelse (Maks): | 0.118" (3.00mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.343" L x 0.250" W (8.70mm x 6.36mm) |
| Serie: | PolySwitch®, AHS |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 140 mOhm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 50 mOhm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 2-SMD |
| Andre navn: | AHS200-2-ND AHS200-2-TR-ND AHS200-2TR AHS2002 AHS200TR AHS200TR-ND RF0422-000 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AHS200-2 |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Surface Mount 2-SMD |
| Beskrivelse: | POLYSWITCH PTC RESET 4A SMD |
| Nåværende - tur (det): | 4A |
| Nåværende - Maks: | 70A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 2A |
| godkjenninger: | - |
| Email: | [email protected] |