Kjøpe ALZ12F4HW med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 3.15 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 0.45 VDC |
| Oppsigelsesstil: | PC Pin |
| Bryter spenning: | 440VAC - Max |
| Serie: | ALZ |
| Frigjør tid: | 5ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Bruk tid: | 15ms |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ALZ12F4HW |
| Egenskaper: | Insulation - Class F, Sealed - Fully |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 4.5VDC Coil Through Hole |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 4.5V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 16A |
| Kontaktmateriale: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Kontakt skjema: | SPDT (1 Form C) |
| Spolespenning: | 4.5VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 50.6 Ohms |
| Coil Power: | 400 mW |
| Coil Current: | 88.9mA |
| Email: | [email protected] |