Kjøpe AM3517AZCNAC med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - I / O: | 1.8V, 3.3V |
|---|---|
| USB: | USB 2.0 (3), USB 2.0 + PHY (1) |
| Leverandør Enhetspakke: | 491-NFBGA (17x17) |
| Hastighet: | 600MHz |
| Serie: | Sitara™ |
| Sikkerhetsfunksjoner: | Cryptography |
| SATA: | - |
| RAM-kontroller: | LPDDR, DDR2 |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 491-LFBGA |
| Andre navn: | 296-42736 AM3517AZCNAC-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C (TJ) |
| Antall kjerner / bussbredde: | 1 Core, 32-Bit |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AM3517AZCNAC |
| Grafikkakselerasjon: | Yes |
| Utvidet beskrivelse: | ARM® Cortex®-A8 Microprocessor IC Sitara™ 1 Core, 32-Bit 600MHz 491-NFBGA (17x17) |
| Ethernet: | 10/100 Mbps (1) |
| Skjerm og grensesnittkontrollere: | LCD |
| Beskrivelse: | IC MPU SITARA 600MHZ 491NFBGA |
| Kjerneprosessor: | ARM® Cortex®-A8 |
| Co-prosessorer / DSP: | Multimedia; NEON™ SIMD |
| Ekstra grensesnitt: | CAN, HDQ/1-Wire, I²C, McBSP, McSPI, MMC/SD/SDIO, UART |
| Email: | [email protected] |