Kjøpe AN17827A med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 6 V ~ 14.5 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-DIP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Utgangstype: | 1-Channel (Mono) |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 75°C (TA) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maks. Utgangseffekt x Kanaler @ Last: | 2.5W x 1 @ 8 Ohm |
| Produsentens varenummer: | AN17827A |
| Egenskaper: | Thermal Shutdown Protection |
| Utvidet beskrivelse: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class AB 16-DIP |
| Beskrivelse: | IC AUDIO AMP 2.5W 16-PIN DIP |
| Email: | [email protected] |