Kjøpe AN80L48RMSTX med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 4.8V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 5.2 V ~ 14.5 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | - |
| Leverandør Enhetspakke: | MINI-5D |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SC-74A, SOT-753 |
| Andre navn: | AN80L48RMSTXTR |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 85°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | AN80L48RMSTX |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 4.8V 150mA MINI-5D |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 4.8V 0.15A MINI5D |
| Strøm - Utgang: | 150mA |
| Nåværende - Grense (Min): | 180mA |