Kjøpe AP1347SL-13 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4 V ~ 28 V |
|---|---|
| Spenning - Last: | - |
| Teknologi: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SOP |
| Trinnoppløsning: | - |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utgangskonfigurasjon: | Pre-Driver - Low Side (2) |
| Andre navn: | AP1347SLDITR |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Motortype - Stepper: | - |
| Motortype - AC, DC: | Brushless DC (BLDC) |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | AP1347SL-13 |
| Interface: | On/Off |
| Funksjon: | Controller - Commutation, Direction Management |
| Utvidet beskrivelse: | Motor Driver On/Off 8-SOP |
| Beskrivelse: | IC MOTOR CONTROLLER ON/OFF 8SOP |
| Strøm - Utgang: | 70mA |
| applikasjoner: | Fan Controller |
| Email: | [email protected] |