Kjøpe AP5727WG-7 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-25 |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SC-74A, SOT-753 |
| Andre navn: | AP5727WG-7DITR AP5727WG7 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AP5727WG-7 |
| Utvidet beskrivelse: | LCD/OLED Display PMIC SOT-25 |
| Beskrivelse: | IC LCD/OLED BIAS SUPPLY SOT25 |
| Strøm - Forsyning: | 500µA |
| applikasjoner: | LCD/OLED Display |
| Email: | [email protected] |