Kjøpe APA450-FG256A med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.375 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Totalt RAM-bit: | 110592 |
| Leverandør Enhetspakke: | 256-FPBGA (17x17) |
| Serie: | ProASICPLUS |
| Pakke / tilfelle: | 256-LBGA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall I / O: | 186 |
| Antall porte: | 450000 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | APA450-FG256A |
| Beskrivelse: | IC FPGA 186 I/O 256FBGA |
| Email: | [email protected] |