Kjøpe APT13005SI-G1 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 450V |
|---|---|
| Vce Metning (Maks) @ Ib, Ic: | 1V @ 750mA, 3A |
| Transistor Type: | NPN |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-251 |
| Serie: | - |
| Strøm - Maks: | 25W |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Andre navn: | APT13005SI-G1DI |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 5 Weeks |
| Produsentens varenummer: | APT13005SI-G1 |
| Frekvens - Overgang: | 4MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 450V 3.2A 4MHz 25W Through Hole TO-251 |
| Beskrivelse: | TRANS NPN 450V 3.2A TO251 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 8 @ 2A, 5V |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | - |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 3.2A |
| Email: | [email protected] |