Kjøpe APT25GR120BD15 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vce (på) (Maks) @ Vge, Ic: | 3.2V @ 15V, 25A |
| Testtilstand: | 600V, 25A, 4.3 Ohm, 15V |
| Td (på / av) @ 25 ° C: | 16ns/122ns |
| Bytte energi: | 742µJ (on), 427µJ (off) |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-247 |
| Serie: | - |
| Strøm - Maks: | 521W |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-247-3 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 22 Weeks |
| Produsentens varenummer: | APT25GR120BD15 |
| Inngangstype: | Standard |
| IGBT Type: | NPT |
| Gate Charge: | 203nC |
| Utvidet beskrivelse: | IGBT NPT 1200V 75A 521W Through Hole TO-247 |
| Beskrivelse: | IGBT 1200V 75A 521W TO247 |
| Nåværende - Samlerpulserte (Icm): | 100A |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 75A |