Kjøpe APT2X31DC120J med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.8V @ 30A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 1200V (1.2kV) |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-227 |
| Hastighet: | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 0ns |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | SOT-227-4, miniBLOC |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | APT2X31DC120J |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Array 2 Independent Silicon Carbide Schottky 1200V (1.2kV) 30A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC |
| Diodetype: | Silicon Carbide Schottky |
| Diode Konfigurasjon: | 2 Independent |
| Beskrivelse: | DIODE MODULE 1.2KV 30A SOT227 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 600µA @ 1200V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io) (per diode): | 30A |
| Email: | [email protected] |