Kjøpe APT60D100SG med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 2.5V @ 60A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 1000V (1kV) |
| Leverandør Enhetspakke: | D3 [S] |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 280ns |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA |
| Driftstemperatur - Kobling: | -55°C ~ 175°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 22 Weeks |
| Produsentens varenummer: | APT60D100SG |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 1000V (1kV) 60A Surface Mount D3 [S] |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 1KV 60A D3 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 250µA @ 1000V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 60A |
| Kapasitans @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |