Kjøpe APT80SM120B med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 2.5V @ 1mA |
|---|---|
| Teknologi: | SiCFET (Silicon Carbide) |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-247 |
| Serie: | - |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 55 mOhm @ 40A, 20V |
| Strømdissipasjon (maks): | 555W (Tc) |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-247-3 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 22 Weeks |
| Produsentens varenummer: | APT80SM120B |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | - |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | 235nC @ 20V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET-funksjonen: | - |
| Utvidet beskrivelse: | N-Channel 1200V (1.2kV) 80A (Tc) 555W (Tc) Through Hole TO-247 |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 1200V (1.2kV) |
| Beskrivelse: | POWER MOSFET - SIC |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 80A (Tc) |
| Email: | [email protected] |