Kjøpe AQH0223 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 0 ~ 600 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 1.21VDC |
| Oppsigelsesstil: | PC Pin |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-DIP |
| Serie: | AQ-H |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Utgangstype: | AC |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AQH0223 |
| Last Current: | 300mA |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Beskrivelse: | RELAY SSR NON-ZC 0.3A 600V 8DIP |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |