Kjøpe AQV102A med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 0 ~ 60 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 2.3VDC |
| Oppsigelsesstil: | Gull Wing |
| Leverandør Enhetspakke: | 6-SMD |
| Serie: | PhotoMOS™ AQV |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Utgangstype: | DC |
| Andre navn: | 255-1947-5 AQV102A-ND |
| On-State Resistance (Max): | 700 mOhm |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AQV102A |
| Last Current: | 600mA |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Beskrivelse: | RELAY OPTO DC 60V 600MA 6-SMD |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |