Kjøpe AQW212SX med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 0 ~ 60 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 1.14VDC |
| Oppsigelsesstil: | Gull Wing |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SOP |
| Serie: | PhotoMOS™ AQW |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Utgangstype: | AC, DC |
| On-State Resistance (Max): | 2.5 Ohm |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AQW212SX |
| Last Current: | 400mA |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay DPST (2 Form A) 8-SOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Beskrivelse: | SSR OPTO AC/DC 1.14V 400MA 8SOP |
| Krets: | DPST (2 Form A) |
| Email: | [email protected] |