Kjøpe AQY212FG2S med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 0 ~ 60 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 1.4VDC |
| Oppsigelsesstil: | Gull Wing |
| Leverandør Enhetspakke: | 4-SOP |
| Serie: | PhotoMOS™ AQY |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Utgangstype: | AC, DC (RF) |
| Andre navn: | 255-2679 AQY212FG2S-ND |
| On-State Resistance (Max): | 500 mOhm |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AQY212FG2S |
| Last Current: | 1.25A |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Beskrivelse: | RELAY PHOTOMOS 60V 1.25A SOP4 |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |