Kjøpe AQY221R2V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 0 ~ 40 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 1.14VDC |
| Oppsigelsesstil: | SMD (SMT) Tab |
| Leverandør Enhetspakke: | 4-SSOP |
| Serie: | PhotoMOS™ AQY |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 4-SMD (0.175", 4.45mm) |
| Utgangstype: | AC, DC (RF) |
| Andre navn: | 255-2884-3 255-2884-3-ND 255-2884-5 AQY221R2V-ND |
| On-State Resistance (Max): | 1.25 Ohm |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AQY221R2V |
| Last Current: | 250mA |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.175", 4.45mm) |
| Beskrivelse: | RELAY OPTO AC/DC 40V 250MA 4SSOP |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |