Kjøpe AQY222R2TY med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 0 ~ 60 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 1.14VDC |
| Oppsigelsesstil: | SMD (SMT) Tab |
| Leverandør Enhetspakke: | 4-VSSOP |
| Serie: | PhotoMOS™ AQY2 |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 4-SMD (0.071", 1.80mm) |
| Utgangstype: | AC, DC (RF) |
| Andre navn: | 255-5133-2 AQY222R2TY-ND |
| On-State Resistance (Max): | 1.25 Ohm |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AQY222R2TY |
| Last Current: | 400mA |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.071", 1.80mm) |
| Beskrivelse: | PHOTOMOS RELAY RF 60V 400MA |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |