Kjøpe AQY225R2V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 0 ~ 80 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 1.14VDC |
| Oppsigelsesstil: | SMD (SMT) Tab |
| Leverandør Enhetspakke: | 4-SSOP |
| Serie: | PhotoMOS™ AQY |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 4-SMD (0.175", 4.45mm) |
| Utgangstype: | AC, DC (RF) |
| Andre navn: | 255-2689 |
| On-State Resistance (Max): | 15 Ohm |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AQY225R2V |
| Last Current: | 120mA |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.175", 4.45mm) |
| Beskrivelse: | RELAY OPTO 80V 0.12A SSOP |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |