Kjøpe AQY474A med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | - |
| Oppsigelsesstil: | Gull Wing |
| Leverandør Enhetspakke: | 4-SMD |
| Serie: | PhotoMOS™ AQY |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 4-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Utgangstype: | AC, DC |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AQY474A |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NC (1 Form B) 4-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Beskrivelse: | RELAY OPTO AC/DC 400V 4-SMD |
| Krets: | SPST-NC (1 Form B) |
| Email: | [email protected] |