Kjøpe AQZ104D med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 1.4VDC |
| Oppsigelsesstil: | PC Pin |
| Leverandør Enhetspakke: | 4-SIL |
| Serie: | PhotoMOS™ AQZ |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 4-SIP |
| Utgangstype: | DC |
| On-State Resistance (Max): | 1.6 Ohm |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AQZ104D |
| Last Current: | 600mA |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP |
| Beskrivelse: | RELAY OPTO DC 400V 0.6A 4-SIP |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |