Kjøpe AS1376-BTDT-AD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 0.5 V ~ 3.3 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 0.7 V ~ 3.6 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.105V @ 1A |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-TDFN (2x2) |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Adjustable |
| emballasje: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfelle: | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Andre navn: | AS1376-BTDT-ADCT |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | AS1376-BTDT-AD |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.5 V ~ 3.3 V 1A 8-TDFN (2x2) |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 1A ADJ 8TDFN |
| Strøm - Utgang: | 1A |
| Nåværende - Grense (Min): | - |
| Email: | [email protected] |