Kjøpe AS13985H33-T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 3.3V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 5.5V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.045V @ 150mA |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-5 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SC-74A, SOT-753 |
| Andre navn: | AS13985H-33-T AS13985H-33-T-ND AS13985H-33-TTR AS13985H-33-TTR-ND AS13985H33-TTR AS13985H33T |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | AS13985H33-T |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 150mA SOT-23-5 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 3.3V 0.15A SOT23-5 |
| Strøm - Utgang: | 150mA |
| Nåværende - Grense (Min): | 300mA |
| Email: | [email protected] |