Kjøpe AS32 0R536 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±25% |
|---|---|
| Serie: | AS |
| R @ Current: | 0.008 Ohm |
| R 25 ° C: | 0.5 Ohm |
| emballasje: | Bulk |
| Andre navn: | 570-1103 AS320R536 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AS32 0R536 |
| Lead Spacing: | 0.673" (17.10mm) |
| Utvidet beskrivelse: | Inrush Current Limiter 0.5 Ohm Ohm ±25% 1.14" (29mm) |
| Diameter: | 1.14" (29mm) |
| Beskrivelse: | ICL 0.5 OHM 25% 36A 29MM |
| Strøm - Stabil tilstand Maks: | 36A |
| godkjenninger: | UL |
| Email: | [email protected] |