Kjøpe AS3648-ZWLT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 2.7V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 4.4V |
| Spenning - Output: | 2.8 V ~ 5.5 V |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologi: | Step-Up (Boost) |
| Leverandør Enhetspakke: | 13-WLCSP (2.25x1.5) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 13-UFBGA, WLCSP |
| Andre navn: | 185200016 185200044 |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Antall utganger: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AS3648-ZWLT |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | 4MHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) I²C Dimming 1A (Flash) 13-WLCSP (2.25x1.5) |
| dimming: | I²C |
| Beskrivelse: | IC LED DRVR RGLTR DIM 1A 13WLCSP |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 1A (Flash) |
| applikasjoner: | Camera Flash |
| Email: | [email protected] |