Kjøpe AS3691B-ZMFT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | - |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | - |
| Spenning - Output: | 15V |
| Type: | Linear |
| topologi: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 64-QFN (9x9) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Antall utganger: | 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | AS3691B-ZMFT |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | - |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 4 Output Linear 400mA 64-QFN (9x9) |
| dimming: | - |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER LINEAR 400MA 64QFN |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 400mA |
| applikasjoner: | Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |