Kjøpe AT17C65-10JI med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 20-PLCC (9x9) |
| Serie: | - |
| Programmerbar Type: | Serial EEPROM |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 20-LCC (J-Lead) |
| Andre navn: | AT17C6510JI |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Minnestørrelse: | 64kb |
| Produsentens varenummer: | AT17C65-10JI |
| Beskrivelse: | IC SER CONFIG PROM 65K 20PLCC |
| Email: | [email protected] |