Kjøpe ATA6830-PKH med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 7 V ~ 20 V |
|---|---|
| Spenning - Last: | 7 V ~ 20 V |
| Teknologi: | NMOS, PMOS |
| Leverandør Enhetspakke: | 28-QFN (7x7) |
| Trinnoppløsning: | - |
| Serie: | - |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | 28-VQFN Exposed Pad |
| Utgangskonfigurasjon: | Half Bridge (4) |
| Andre navn: | ATA6830-PKHDKR ATA6830PKH |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Motortype - Stepper: | Bipolar |
| Motortype - AC, DC: | - |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | ATA6830-PKH |
| Interface: | Serial |
| Funksjon: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Utvidet beskrivelse: | Bipolar Motor Driver NMOS, PMOS Serial 28-QFN (7x7) |
| Beskrivelse: | IC MOTOR DRIVER SER 28QFN |
| Strøm - Utgang: | 1.1A |
| applikasjoner: | Automotive |
| Email: | [email protected] |