Kjøpe AX97-10150 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.287" L x 0.188" W (7.30mm x 4.78mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | AX97 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AX97-10150 |
| induktans: | 15µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.127" (3.23mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 15µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 300 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 15UH 800MA 300 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 300 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 800mA |
| Nåværende - Metning: | - |
| Email: | [email protected] |