Kjøpe B130LB-13 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 445mV @ 2A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 30V |
| Leverandør Enhetspakke: | SMB |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | DO-214AA, SMB |
| Andre navn: | B130LB B130LBDITR B130LBTR B130LBTR-ND |
| Driftstemperatur - Kobling: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B130LB-13 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Schottky 30V 2A Surface Mount SMB |
| Diodetype: | Schottky |
| Beskrivelse: | DIODE SCHOTTKY 30V 2A SMB |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 1mA @ 30V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 2A |
| Kapasitans @ Vr, F: | 90pF @ 4V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |