Kjøpe B25835B1225K17 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 2100V (2.1kV) |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | - |
| Serie: | B25835 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | B25835B1225K 17 B25835B1225K017 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B25835B1225K17 |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 2.2µF ±10% Film Capacitor 2100V (2.1kV) Radial, Can |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | - |
| Beskrivelse: | CAP FILM 2.2UF 2.1KVAC QC TERM |
| kapasitans: | 2.2µF |