Kjøpe B32560J1564J med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 100V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 63V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | - |
| Serie: | SilverCap™ B32560 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | 2-DIP |
| Andre navn: | B32560J1564J000 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B32560J1564J |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.56µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.56UF 5% 100VDC 2DIP |
| kapasitans: | 0.56µF |