Kjøpe B32560J6152K289 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 400V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 200V |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.354" L x 0.098" W (9.00mm x 2.50mm) |
| Serie: | SilverCap™ B32560 |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | 2-DIP |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B32560J6152K289 |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.217" (5.50mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 1500pF ±10% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked |
| Beskrivelse: | CAP FILM 1500PF 10% 400VDC 2DIP |
| kapasitans: | 1500pF |