Kjøpe B32560J8103J med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 630V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 400V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.354" L x 0.150" W (9.00mm x 3.80mm) |
| Serie: | SilverCap™ B32560 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | 2-DIP |
| Andre navn: | 495-6840 B32560J8103J-ND B32560J8103J000 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B32560J8103J |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.295" (7.50mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 10000pF ±5% Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked |
| Beskrivelse: | CAP FILM 10000PF 5% 630VDC 2DIP |
| kapasitans: | 10000pF |