Kjøpe B32620J222J med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 600V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) |
| Serie: | B32620 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 495-1341 B32620J 222J B32620J0222J000 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B32620J222J |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.413" (10.50mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 2200pF ±5% Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized - Stacked |
| Beskrivelse: | CAP FILM 2200PF 5% 1KVDC RADIAL |
| kapasitans: | 2200pF |