Kjøpe B32652A6333K289 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 630V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 250V |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) |
| Serie: | B32652 |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B32652A6333K289 |
| Lead Spacing: | 0.591" (15.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.413" (10.50mm) |
| Egenskaper: | Low ESL |
| Utvidet beskrivelse: | 0.033µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD |
| kapasitans: | 0.033µF |