Kjøpe B32652A7223K289 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1250V (1.25kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 500V |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) |
| Serie: | B32652 |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B32652A7223K289 |
| Lead Spacing: | 0.591" (15.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.571" (14.50mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.022µF ±10% Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.022UF 1.25KVDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.022µF |