Kjøpe B32653A3155K000 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 250V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 160V |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.030" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm) |
| Serie: | B32653 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | B32653A3155K |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B32653A3155K000 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.807" (20.50mm) |
| Egenskaper: | Low ESL |
| Utvidet beskrivelse: | 1.5µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL |
| kapasitans: | 1.5µF |