Kjøpe B32653A6224K189 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 630V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 250V |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) |
| Serie: | B32653 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B32653A6224K189 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.650" (16.50mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.22µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD |
| kapasitans: | 0.22µF |