Kjøpe B32654A684J med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 250V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm) |
| Serie: | B32654 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 495-75758 B32654A 684J B32654A0684J000 B32654A0684J000-ND B32654A684J-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B32654A684J |
| Lead Spacing: | 1.083" (27.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 1.083" (27.50mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.68µF ±5% Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.68UF 5% 1KVDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.68µF |