Kjøpe B32656A7334J med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1250V (1.25kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 500V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm) |
| Serie: | B32656 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | B32656A7334J000 B32656A7334J000-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B32656A7334J |
| Lead Spacing: | 1.476" (37.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 1.122" (28.50mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.33µF ±5% Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.33UF 5% 1.25KVDC RAD |
| kapasitans: | 0.33µF |