Kjøpe B32656S105J564 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 480V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | Screw Terminals |
| Størrelse / Dimensjon: | - |
| Serie: | B32656S |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Rectangular Box |
| Andre navn: | B32656S 105J564 B32656S0105J564 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B32656S105J564 |
| Lead Spacing: | 1.476" (37.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Low ESL |
| Utvidet beskrivelse: | 1µF ±5% Film Capacitor 480V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 6 mOhm |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 1UF 5% 1KVDC SCREW |
| kapasitans: | 1µF |